niedziela, 15 lutego 2015

Płyn/lotion do demakijażu oczu Rival de Loop z Rossmana


 Cześć dziewczyny :)


Nasze oczy niekiedy przeżywają prawdziwą katorgę, kiedy to płyn do demakijażu dostanie się do ich delikatnej powłoki. Ileż to łez zostało wylanych przez źle dobrany płyn czy mleczko, ileż to razy świat ujrzał czerwone ich oblicze, cierpiące i niemal palące się w sobie.

Ja już odnalazłam dla siebie ratunek :)

Pierwszym moim płynem do demakijażu była Ziaja dwufazowa - źle! Był za tłusty, słabo zmywał makijaż. Później nadszedł czas dla taniego płynu z Carrefoura (fioletowa buteleczka)- zdrożał okrutnie, a nie był wydajny i ostatnio go nie widuję.

Szukałam, szukałam i znalazłam :D Jest ze mną już od kilku zużytych opakowań...


Rival de Loop- płyn/lotion do demakijażu oczu z RossmanaRival de Loop Płyn lotion do demakijażu oczu  z Rossmana


Skład
Aqua, Butylene Glycol, Decyl Glucoside, Panthenol, Polyaminopropyl Biguanide, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Pantolactone.


Producent mówi 
Lotion jest przeznaczony do demakijażu oczu i każdego rodzaju skóry wokół oczu. Płyn nie zawiera oleju. Jest przeznaczony do zmywania makijażu niewodoodpornego.


Opakowanie i zapach 
Opakowanie płynu jest podłużne i czasem się przewraca (ale nie wylewa) :) Etykietka jest ładna z opisem po niemiecku. Produkt jest bezzapachowy.Rival de Loop płyn do demakijażu oczu

Rival de Loop płyn do demakijażu oczu bez alkoholu


Konsystencja
Przezroczystej wody.


Działanie (moje odczucia) 
Niewielką ilość płynu wylewam na płatek kosmetyczny, przykładam do zamkniętego oka i chwilkę przyciskam, a następnie delikatnie poruszam wacikiem. Płyn nie szczypie mnie w oczy (ale nie przykładam nasączonego płatka do otwartego oka :)). Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby powyższy sposób z Rival de Loop nie zadziałał.

Płyn jest delikatny, skuteczny, nie robi strasznych, czarnych smug typu panda. Jest stosunkowo tani. Z wydajnością nie jest najlepiej, ale i tak jest dla mnie niezastąpiony, więc nie mam wyjścia :)


Cena i dostępność
Płyn kosztuje 4,99 zł / 100 ml i jest dostępny w Rossmannie.


Moja ocena
6/6


Czy kupię produkt ponownie?  
TakJakie są Wasze ulubione mleczka/płyny do demakijażu?
Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...