piątek, 4 września 2015

Miesiąc w fociach (2)


Witam :)


Nadszedł wrzesień. Wakacje, czyli moja ulubiona część roku, odeszły w zapomnienie. Będzie coraz zimniej, coraz ciemniej i depresyjnie. Ratunkiem pozostanie jedynie herbata z prądem i cytryną sączona pod kocykiem. Jednak przed nadejściem jesieni warto powspominać sierpniowe przygody, krajobrazy i inne doznania.

Mój sierpień upłynął pod znakiem URLOPU :) Cudownego, upalnego, lekko zakrapianego alkoholem ;p

To już szósty raz , kiedy pierwszy weekend sierpnia jest dla mnie najprzyjemniejszy i najciekawszy spośród wszystkich weekendów roku. To właśnie wtedy, wraz ze znajomymi, przeżywamy jedną z najpiękniejszych chwil w życiu, trzy wspaniałe dni spędzone w Kostrzynie nad Odrą na festiwalu Woodstock. Dla wielu z Was pewnie jest to złe, okropne i dziwne, ale ten kto był tam choć raz, wie o czym piszę :) Nie będę nikogo przekonywać do Woodstocku. Wolę zniechęcać, po to, by przyjeżdżali tam ludzie, którym zależy na rozmowach, spotkaniach, muzycznych przeżyciach, wzajemnym szacunku i tolerancji.Gorąco odradzam! Pełno błota, narkotyków, alkoholu, brudu i całkowity brak wody ;p


Po Woodstocku zawitałam do rodzinnych stron, by spędzić dwa tygodnie w gronie przyjaciół i rodziny. Niemal codzienne spotkania ze przyjaciółmi to coś co baaardzo lubię :) Opalanie się, grillowanie, nocne wypady na hamburgera, perseidy..


Dlaczego lepiej nie jechać na Woodstock


Ostatnie dwa tygodnie sierpnia to niestety powrót do codzienności i praca. Praca i jedzenie ;] To właśnie w sierpniu upiekłam wraz z moim ukochanym pierwszy chleb żytni. Był dobry, ale musimy jeszcze nad nim popracować.


letnie grilowanieJeśli chodzi o włosy, to w sierpniu nie rozpieszczałam ich zbyt mocno. W domu nie miałam wszystkich masek, szamponów czy odżywek. Zatem prawie w ogóle nie olejowałam włosów, ale mam zamiar nadrobić to we wrześniu. Nie wyjeżdżałam w tym roku również nad morze, więc oszczędziłam moim włosom kuracji solą morską ;p
Pod koniec sierpnia postanowiłam, że od września rozpocznę suplementację Skrzypovitą w celu zahamowania wypadania włosów. Zrobiłam także spore zamówienie z drogerii internetowej, głównie z produktami do włosów i paznokci (szczegóły zamówienia w kolejnym poście).


Skrzypovita biotyna complexJak Wam minął sierpień?  Tęsknicie już za latem?Pozdrawiam

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...